Jolanta Szafrańska /Kraków/

Pracuje w Przedszkolu Integracyjnym Montessori w Krakowie. Jako nauczyciel i zastępca dyrektora uczę się dzieci każdego dnia, które stale mnie inspirują, by jeszcze lepiej pomóc im zrozumieć, przybliżyć świat. Pedagogika Montessori fascynuje mnie i przyciąga swoją otwartością i sposobem życia, rozumienia i poznawania świata. Stale poszerzam swój warsztat pedagogiczny oraz terapeutyczny. Licznie odbyte szkolenia, studia podyplomowe, prowadzone warsztaty oraz kursu z zakresu Pedagogiki Montessori stale mnie uczą czegoś nowego o dziecku. Jestem absolwentką studiów z Pedagogiki Przedszkolnej, Terapii Pedagogicznej i Pedagogiki Montessori, Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Zarządzania w Oświacie. Ponieważ bardzo ważny jest dla mnie rozwój dziecka ukończyłam certyfikowane Kursy z Pedagogiki Montessori, Integracji Sensomotorycznej, Sensomotorycznej Terapii Widzenia, Terapii Ręki inne.

Lubię góry i spływy kajakowe.