Małgorzata Tarnowska /Warszawa/

Dyrektor i właściciel placówek Warsaw Montessori Family: Casa dei Bambini, Montessori Toddler School, Warsaw Montessori School, "Erdkinder" Warsaw Montessori Middle School oraz Fundacji "Montessori for Everyone". Od 1999 roku członek AMI.
Rozpoczęła pracę z dziećmi jeszcze w trakcie swoich studiów na Wydziale Prawa i Administracji UW w 1995 roku. Fascynacja metodą Montessori i chęć stworzenia profesjonalnej, autorskiej - anglojęzycznej placówki tego typu w Polsce, zaowocowała ukończeniem wielu specjalistycznych studiów, konferencji oraz szkoleń m.in.: AMI Montessori Training Course, Montessori College Dublin, w zakresie zasad i praktyki Metody Montessori wśród dzieci w wieku 3 - 6 lat (Irlandia, czerwiec ’99) – studia podyplomowe organizowane przez Association Montessori Internationale. Bierze czynny udział w kongresach, konferencjach, warsztatach organizowanych przez krajowe oraz międzynarodowe instytucje Montessori.
Latem 2016 roku ukończyła kurs The AMI Montessori Orientation to Adolescent Studies (wiek 12-18) w Ohio, Stany Zjednoczone.
W roku 1999, Association Montessori Internationale (AMI), działając w imieniu spadkobierców dr Marii Montessori, wyraziło zgodę na stworzenie pierwszej w Polsce, anglojęzycznej placówki pod nazwą Casa dei Bambini Warsaw Montessori School. Przedszkole i szkoła są zrzeszone w międzynarodowych organizacjach takich jak NAMTA czy Montessori Europe.

We wrzesiniu 2019 roku planuje otwarcie WMH - Warsaw Montessori High School.