• banner-2020-wrzesien-0.jpg
  • banner-2020-wrzesien-1.jpg

Edyta Chomczyk /Białystok/

Prywatnie jestem bardzo szczęśliwą osobą, żoną i mamą dwóch córek. Pasjonuje mnie praca z małym dzieckiem. Od wielu lat związana jestem z Przedszkolem Samorządowym nr 36 im. Marii Montessori w Białymstoku, w którym poznałam tę fascynującą metodę. Fenomen pedagogiki Marii Montessori odkrywam na co dzień, zgłębiając wiedzę na ten temat, jednocześnie wzbogacając metodykę o nowe spostrzeżenia i doświadczenia. Studia z zakresu Pedagogiki Montessori utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to właściwy kierunek w jakim chcę podążać. Nadal tworzę i doskonalę warsztat pracy poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach montessoriańskich. Podczas szkoleń spotkałam wiele fascynujących osób, które swoją postawą i zaangażowaniem zainspirowały mnie do dalszych poszukiwań. Kilkakrotnie prowadziłam warsztaty dzieląc się swoimi pomysłami z innymi praktykami i sympatykami Montessori. Prowadzenie warsztatów było dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale i przyjemnością.