• banner-2020-wrzesien-0.jpg
  • banner-2020-wrzesien-1.jpg

Anna Maria Wojtyniak /Kowale/

Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii, Coach pracujący na Potrzebach, pedagog, nauczyciel języka francuskiego, malarka kobiet tuszem malowanych. Aktualnie kształci się w Szkole Psychoterapii Gestalt. Uczy jęz. francuskiego w Szkole Podstawowej Montessori w Kowalach.

Założycielka Pracowni Empatii PARASOL w Gdańsku, w której prowadzi warsztaty inspirowane metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC): Empatia na co dzień, Złość mi robi dobrze, Złość na złość, Złość jest dobra, Jestem kobietą i dobrze mi z tym, Kręgi na wodzie, Marzenia się spełnia, Empatia potrzebna od zaraz, Jak przyjąć krytykę, 5 języków Miłości, Nie dla Ciebie, to Tak dla mnie…

Prywatnie szczęśliwa kobieta, żona, mama 3 chłopców, którzy grają na instrumentach dętych i słychać ich na całej ulicy w Gdańsku.

Wierzy w uleczającą moc Empatii. Oj bardzo