• banner-2022-1.jpg
  • banner-2022.jpg

Anna Maria Wojtyniak /Kowale/

Psychoterapeutka w procesie szkolenia (III rok etapu klinicznego) w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt w Poznaniu pod stałą Superwizją.

Trenerka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w Warszawie, pod nadzorem merytorycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Coach (Coaching oparty na potrzebach, Needs-bases Coaching z Pernille Plantener, PCC, CNVC-sertified trainer),

Certyfikat z psychologii ogólnej i stosowanej. Pedagog.

Nauczyciel języka francuskiego w Podstawowej Szkole Montessori w Kowalach.

Założycielka Pracowni Empatii PARASOL w Gdańsku, w której prowadzi warsztaty inspirowane metodą Porozumienia bez Przemocy (NVC):

Empatia na co dzień, Złość mi robi dobrze, Złość na złość, Złość jest dobra, Jestem kobietą i dobrze mi z tym, Kręgi na wodzie, Marzenia się spełnia, Empatia potrzebna od zaraz, Jak przyjąć krytykę, 5 języków Miłości, Nie dla Ciebie, to Tak dla mnie...

Prywatnie szczęśliwa kobieta, żona pierwszego męża, mama 3 nastolatków, którzy grają na instrumentach dętych i słychać ich na całej ulicy w Gdańsku.

Wierzy w uleczającą moc Empatii i doświadcza tego w gabinecie.