W27 Panel dyskusyjny; Agnieszka Kurek-Zasacka

Panel dyskusyjny dla nauczycieli pracujących na II i IV poziomie edukacji oraz dla nauczycieli klas wczesnoszkolnych

propozycję panelu dyskusyjnego dla nauczycieli pracujących na II i IV poziomie edukacji, oraz nauczycieli klas wczesnoszkolnych, jako ciekawostka przyjrzenia się dziecku w wieku "Młodego dorastającego", jako efekt żmudnej pracy dorosłych i dzieci na wcześniejszych etapach rozwoju. Współprowadzacymi będą sami uczniowie. Którzy min. poprowadzą Rozprawę sądową nad Panem Tadeuszem, zaprezentują karty trójstopniowe oraz książeczki motessoriańskie opowieści o postaciach związanych z historią Polski, własnego autorstwa, a także zaprezentują uczestnikom panelu Wielką Opowieść o Historii Polski.

Godnym uwagi jest fakt, że uczniowie są absolwentami klasy Toddlers, Przedszkola i Szkoły podstawowej Montessori.