Maria Michalska /Warszawa/

Jestem absolwentką oligofrenopedagogiki i terapii pedagogicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskiem z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej. Swoją przygodę z Montessori rozpoczęłam od kursów Polskiego Stowarzyszenia Montessori dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz klas 1-3. Przez 7 lat pracowałam jako nauczyciel w klasach 1-3, a następnie w grupach przedszkolnych. Obecnie jestem dyrektorem Przedszkola House of Montessori w Warszawie.

W mojej pracy zawodowej bardzo ważne jest pogłębianie wiedzy , dlatego też ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim z zakresu Pracy Metodą Marii Montessori w grupach przedszkolnych.
Moim marzeniem jest tworzenie miejsc alternatywnej edukacji dziecięcej , gdzie zarówno dzieci jak i dorośli każdego dnia przychodzą z uśmiechem.