• banner-2020-wrzesien-0.jpg
  • banner-2020-wrzesien-1.jpg

dr n. med. Emilia Grzęda /Poznań/

Jestem mamą, neurobiologiem, nauczycielem Montessori, propagatorką nauki, trenerką z przygotowaniem i doświadczeniem dydaktycznym. A także neuroentuzjastką zafascynowaną edutaintmentem, który wdrażam w życie na autorskich zajęciach. Kilkanaście lat spędziłam pracując na Uniwersytecie Medycznym, gdzie badałam procesy związane z funkcjonowaniem mózgu i pamięci. Nadszedł czas by wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce. W pedagogice Montessori odnalazłam przestrzeń do realizacji mego światopoglądu edukacyjnego, zgodnego z aktualnymi odkryciami neurobiologii. Nieustająco pragnę rozwijać siebie, jako rodzic oraz nauczyciel, z drugiej strony uwielbiam dzielić się tym co mam. Aktualnie prowadzę własną firmę edukacyjną Laboratorium Nauki i Zabawy SUPEŁ, pracuje też w Prywatnej Szkole Montessori Harmonia w Poznaniu. Wspieram i fascynuję się edukacją alternatywną.