• banner-2020-wrzesien-0.jpg
  • banner-2020-wrzesien-1.jpg

Agnieszka Zdzienicka /Łódź/

Jestem nauczycielka wychowania przedszkolnego, pracującą w Przedszkolu Miejskim nr 220 w Łodzi od 20-stu lat. Skończyłam różne kursy, szkolenia z zakresu pedagogiki M.Montessori . W swojej pracy staram się inspirować, proponować,,  pomagać w wyborze materiału dzieciom jednocześnie rozwijając ich indywidualne zainteresowania. Podczas zajęć specjalistycznych z terapii pedagogicznej usprawniam zaburzone funkcje poznawcze dzieci, ktore moga stac się przyczyną niepowodzeń szkolnych. Interesuje sie również światem informatyki i techniki-jestem przedszkolnym administratorem konta Office 365 oraz redaktorem strony internetowej placówki. Jestem osobą otwartą,  chętnie dzielaca się swoja wiedzą z praktykantami, studentami i innymi nauczycielami.