• banner-2020-wrzesien-0.jpg
  • banner-2020-wrzesien-1.jpg

Natalia Michałowska /Wrocław/

Urodziłam się w Rogalinku, małej miejscowości niedaleko Poznania. Moje zainteresowania od dzieciństwa bardzo mocno były związane ze sztuką. Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Poznaniu. Ukończyłam Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu na wydziale Edukacja Artystyczna ze specjalizacją - rysunek. Brałam udział w kilku wystawach zbiorowych. Ukończyłam studia podyplomowe z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Collegium da Vinci w Poznaniu oraz Pedagogikę M. Montessori w szkole i przedszkolu na WSB we Wrocławiu. Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych - Arteterapia na Dolnoślaskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Od 9 lat pracuje z dziećmi na zajęciach artystycznych w placówkach montessori a od 4 lat jestem nauczycielem wychowawcą w przedszkolu Montessori. Prowadzę swojego bloga na Facebooku o nazwie Twórcze Wyładowanie, na którym można znaleźć większość prac plastycznych, ktore wykonuje z dziećmi.