• banner-2022-1.jpg
  • banner-2022.jpg

Helena Korman /Niemcy/

jestem magistrem pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Ukończyłam Uniwersytet Opolski i WSP

Od 30 lat mieszkam w Niemczech gdzie pracuję, jako pedagog rodzinny. W ramach moich obowiązków prowadzę poradnictwo pedagogiczne dla rodziców jak również praca z dziećmi i młodzieżą. Przez szereg lat pracy zdobyłam doświadczenie i szeroki wachlarz umiejętności, które wykorzystuję w mojej codziennej pracy. Jestem osobą otwartą na wszelkie nowości, staram się łączyć zdobytą wiedzę i nowościami, jakie pojawiają się w pedagogice. Stale rozwijam swoje kompetencje, biorę udział w szkoleniach i warsztatach. Marte Meo, tutaj jestem pod wrażeniem możliwości, jakie daje metoda i chcę pokazać jej zastosowania i zalety w Polsce.

• 2011 czynny udział w projekcie Marte Meo Trening z matkami dzieci w wieku od 1 do 12 miesiąca życia (czas tworzenia i powstawania więzi rodzic-dziecko)

• 2012 dwuletnie studium Marte Meo zakończone certyfikatem "Marte Meo Terapeuta"

• 2016 dwuletnie studium Marte Meo Superwizor zakończone nadaniem tytułu „Licencjonowany Superwizor metody Marte Meo