• PDM-2023 - 1.jpg
  • PDM-2023.jpg

Zofia Śmigielska

Tworząc Szkołę Językową Hello AKC pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym zaszczepimy w dzieciach pasję do nauki języków obcych. Obserwując przez osiemnaście lat rozwój mowy dzieci, począwszy od gestów, pierwszych słów i prostych zdań aż po osiągnięcie biegłości w języku ojczystym, postanowiłyśmy wykorzystać zdobytą dzięki temu praktyczną wiedzę i doświadczenie również w nauczaniu języków obcych. Montessori English to nasza autorska metoda nauczania angielskiego, która stara się odzwierciedlać naturalne procesy nauki języka, podobne do tych, jakie zachodzą podczas nauki języka ojczystego. W czasie pracy z dziećmi staramy się wykorzystywać realia, ograniczać użycie multimediów i odzwierciedlać w warunkach klasowych prawdziwe sytuacje z życia, np. targ, restauracja, itp. Oprócz edukowania dzieci, staramy się też edukować rodziców w zakresie procesu nauczania języka obcego i oczekiwanych efektów na każdym etapie nauki.